"Azt állítják, hogy a villám sosem csap le kétszer ugyanarra a helyre, de én tisztában vagyok vele, hogy ez tévedés." - Csilla minden utolsó csepp erejével küzd a beteg lányáért.

Bori tíz hónapos korában súlyos epilepsziás rohamot kapott. Most, közel húszévesen, az orvosok szerint maga a csoda, hogy egyáltalán járni tud, még ha segítséggel is. Terápia és remény viszi őt előre nap mint nap!
Kismándor Csilla élete legfőbb célja kislánya, Bori fejlődése volt. Ebből a szeretetből és elkötelezettségből született meg a Borsóház, egy terápiás központ, amelyet Csilla kifejezetten Borinak és más hasonló helyzetben lévő gyermekeknek hozott létre. Ez az intézmény ma már több ezer beteg gyerek számára nyújt fejlesztési lehetőségeket és támogatást, az intenzív terápiás programok révén. Csilla álmának megvalósulása nem csupán Borinak, hanem sok más családnak is reményt és segítséget jelent.
Csilla életének alakulása teljesen más irányt vett, mint ahogyan azt valaha elképzelte. Közgazdászként végzett, és boldog családot alapított, ám minden megváltozott, amikor második gyermeke, Bori, még csak tíz hónapos volt, és súlyos epilepsziás rohamot szenvedett el. Ez a tragikus esemény nemcsak a kis család életét forgatta fel, hanem Csillát is egy új, eddig ismeretlen útra terelte.
Borinál kezdetben csak finom idegrendszeri eltéréseket tapasztaltak, amelyek nem keltettek különösebb aggodalmat. Azonban egy védőoltás után váratlanul epilepsziás rohamok léptek fel, és nem sokkal később West-szindrómát diagnosztizáltak nála. Ez a ritka és súlyos gyermekkori epilepsziás betegség komoly kihívásokat jelent, hiszen nemcsak a fizikai, hanem a mentális fejlődését is hátráltatja.
Csilla soha nem adta fel a reményt, még akkor sem, amikor mindenhol, ahol segítséget keresett, falakba ütközött. Ekkor elhatározta, hogy saját kezébe veszi sorsát, és kidolgozza a saját terápiás módszerét. Kezdetben csak Borinak, a közelálló kislánynak segített, de ahogy egyre több tapasztalatra tett szert, más gyermekeknek is megmutatta ezt az új megközelítést. Mindez egy egyszerű padlásszobában indult, ahol a kreatív ötletek születtek, majd Budapestre költöztek, ahol egy kis szobát béreltek. Ahogy a módszere egyre népszerűbbé vált, a helyiségek is bővültek, mígnem végül egy egész intézményt alapítottak. Így született meg a Borsóház, amely ma már Solymáron működik, és intézményes keretek között segíti a rászoruló gyermekeket.